Széchenyi Pályázat 2020

Gyártásvezetőt keresünk

Keressük azt a gyártásvezetőt akivel az ország leghatékonyabb acélszerkezetgyártó üzemét működtethetjük.

Új gyártásvezető kollégát keresünk kunpeszéri acélszerkezetgyártó üzemünkbe.

Hogyan lehet az egyedi, sokszor egy darabos gyártást standardizálni? A mindennapos feladatok mellett ez a nagy kérdés, amire csiszolgatjuk a lehető legjobb választ. Jó úton vagyunk, de ahhoz, hogy előre tudjunk lépni szükségünk van egy új gyártásvezetőre. Amennyiben megfelelsz a lenti feltételeknek és szívesen dolgoznál velünk azon, hogy az ország leghatékonyabb acélszerkezet gyártó üzemét működtessük, jelentkezz!

Feladatok:

  • Alapanyagbeszerzés koordinálása
  • Karbantartás koordinálása
  • Kapcsolattartás tervezési és kivitelezési részleggel
  • Gyártási folyamatok kontrolálása és optimalizálása
  • Gyártás ütemezés készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 5+ éves gyártó cégnél szerzett gyártásvezetői, termelésvezetői tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Magas fokú problémakezelési képesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés és precizitás
  • Összetett rálátás, többirányú figyelem készség
  • Célorientált gondolkodás és problémamegoldás
  • Átfogó szervezőkészség

Előnyt jelent:

  • Programozói ismeretek (C#, SQL)
  • CAD/CAM rendszerek ismerete
  • ERP rendszer ismerete
  • Lean szemlélet ismerete, alkalmazásában való jártasság

Ha megnéznéd, hogy miken dolgoztunk mostanában: Facebook

Jelentkezésed a lajos.daniel@12raszter.hu e-mail címre várom!